Kontakt os

+45 3133 2442 | info@inudgeyou.com | Kompagnistræde 7A st.tv. 1208 København  K

Caroline Gundersen

Rie Pedersen

Allan Gade

Adfærdsrådgiver


allan@inudgeyou.com

Jesper Elbæk Jensen

Adfærdsanalytiker 


jesper@inudgeyou.com

Clara Lethin Vedel

Kommunikationsmedarbejder 

clara@inudgeyou.com

Cecilie Beg Katholm

Adfærdsanalytiker


cecilie@inudgeyou.com

Jacob Skipper

Junior adfærdsanalytiker


jacob@inudgeyou.com

Erik Gahner Larsen

Associate Advisor | iNudgeyou
Head of Analytics | Earth Security Group

erik@inudgeyou.com

Joseph Hansen

Studentermedhjælper

Download the course brochure

When you download the brochure you give us permission to e-mail you – only regarding this Masterclass in Nudging.

Tak for din interesse! Snart vil du modtage brochuren i din indbakke.

Brochure for kurset Nudge din Kommunikation

Tak for din interesse. Vi sender dig en mail med brochuren.

Brochure for kurset Nudging og det gode arbejdsmiljø

Tak for din interesse. Vi sender dig en mail med brochuren.

Brochure forMasterclass i Nudging

Ved download af kursusbrochuren giver du accept til, at vi må sende e-mailkommunikation til den angivne e-mailadresse. – Du kan til enhver tid afmelde igen.

Tak for din interesse. Vi sender dig en mail med brochuren.

X