Holdet bag iNudgeyou

 

Sebastian G. Fonzo

Managing Director | Int. Operations

+54 9 11 23765323
sebastian@inudgeyou.com

Caroline Gundersen

Communication Manager

+45 3133 2442
caroline@inudgeyou.com

Rie Pedersen

Bogholder

rie@inudgeyou.com

Ida Boisen

Adfærdsanalytiker 

ida@inudgeyou.com

Mia Simone Malthesen

Mia Timmermann

Adfærdsanalytiker 

miat@inudgeyou.com

Alexander Modin

Junior adfærdsanalytiker 

alexander@inudgeyou.com

Louise Veng

Junior adfærdsanalytiker 

louise@inudgeyou.com

Erik Gahner Larsen

Research Advisor hos iNudgeyou
Head of Analytics hos Earth Security Group 

erik@inudgeyou.com

Tim Seitz

Associate Advisor

tim@inudgeyou.com

Jossi Steen-Knudsen

COO

+45 6024 8500

jossi@inudgeyou.com

Mia Simone Malthesen

Sebastian G. Fonzo

Managing Director | Int. Operations

+54 9 11 23765323
sebastian@inudgeyou.com

Caroline Gundersen

Communication Manager

+45 3133 2442

caroline@inudgeyou.com

Rie Pedersen

Bogholder

rie@inudgeyou.com

Ida Boisen

Adfærdsanalytiker 

ida@inudgeyou.com

Mia Simone Malthesen

Mia Timmermann

Adfærdsanalytiker 

miat@inudgeyou.com

Alexander Modin

Junior adfærdsanalytiker 

alexander@inudgeyou.com

 

Louise Veng

Junior adfærdsanalytiker 

louise@inudgeyou.com

 

Erik Gahner Larsen

Research Advisor ved iNudgeyou
Forsker ved University of Kent

erik@inudgeyou.com

Tim Seitz

Associate Advisor

tim@inudgeyou.com

Download the course brochure

When you download the brochure you give us permission to e-mail you – only regarding this Masterclass in Nudging.

Tak for din interesse! Snart vil du modtage brochuren i din indbakke.

Brochure forMasterclass i Nudging

Ved download af kursusbrochuren giver du accept til, at vi må sende e-mailkommunikation til den angivne e-mailadresse. – Du kan til enhver tid afmelde igen.

Tak for din interesse. Vi sender dig en mail med brochuren.

X