Holdet bag iNudgeyou

 

Sebastian G. Fonzo

Managing Director
Latin America

+54 9 11 23765323
sebastian@inudgeyou.com

Caroline Gundersen

Communication Manager

+45 3133 2442
caroline@inudgeyou.com

Rie Pedersen

Bogholder

rie@inudgeyou.com

Ida Boisen

Adfærdsanalytiker 

ida@inudgeyou.com

Erik Gahner Larsen

Research Advisor ved iNudgeyou
Forsker ved University of Kent

erik@inudgeyou.com

Tim Seitz

Associate Advisor

tim@inudgeyou.com

Alexander Modin

Junior adfærdsanalytiker 

alexander@inudgeyou.com

Jossi Steen-Knudsen

COO

+45 6024 8500

jossi@inudgeyou.com

Mia Simone Malthesen

Sebastian G. Fonzo

Managing Director
Latin America

+54 9 11 23765323
sebastian@inudgeyou.com

Caroline Gundersen

Communication Manager

+45 3133 2442

caroline@inudgeyou.com

Rie Pedersen

Bogholder

rie@inudgeyou.com

Adfærdsanalytiker

WhatsApp:+45 2674 2040
mathilde@inudgeyou.com

Ida Boisen

Adfærdsanalytiker 

ida@inudgeyou.com

Erik Gahner Larsen

Research Advisor ved iNudgeyou
Forsker ved University of Kent

erik@inudgeyou.com

Tim Seitz

Associate Advisor

tim@inudgeyou.com

Alexander Modin

Junior adfærdsanalytiker 

alexander@inudgeyou.com

 

Tak for din interesse! Snart vil du modtage brochuren i din indbakke.

Brochure for kurset Nudge din Kommunikation

Tak for din interesse. Vi sender dig en mail med brochuren.

Brochure for kurset Nudging og det gode arbejdsmiljø

Tak for din interesse. Vi sender dig en mail med brochuren.

Brochure forMasterclass i Nudging

Tak for din interesse. Vi sender dig en mail med brochuren.

X