Meet the Team

 

Pelle Guldborg Hansen

Chief Executive

caroline@inudgeyou.com

Mia Simone Malthesen

Jossi Steen-Knudsen

COO

+45 6024 8500
jossi@inudgeyou.com

Mia Simone Malthesen

Mia Simone Malthesen

CBO

+45 2015 0021
mia@inudgeyou.com

Sebastian G. Fonzo

Managing Director
Latin America

+54 9 11 23765323
sebastian@inudgeyou.com

Caroline Gundersen

Communication Manager

+45 3133 2442
caroline@inudgeyou.com

Rie Pedersen

Accountant

rie@inudgeyou.com

Mathilde Schilling

Behavioural Analyst

WhatsApp: +45 2674 2040
mathilde@inudgeyou.com

Erik Gahner Larsen

Research Advisor at iNudgeyou
Lecturer at University of Kent

erik@inudgeyou.com

Alexander Modin

Junior Behavioural Analyst

alexander@inudgeyou.com

Pelle Guldborg Hansen

Chief Executive

caroline@inudgeyou.com

Mia Simone Malthesen

Jossi Steen-Knudsen

COO

+45 6024 8500
jossi@inudgeyou.com

Mia Simone Malthesen

Mia Simone Malthesen

CBO

+45 2015 0021
mia@inudgeyou.com

Mia Simone Malthesen

Sebastian G. Fonzo

Managing Director
Latin America

+54 9 11 23765323
sebastian@inudgeyou.com

 

Caroline Gundersen

Communication Manager

+45 3133 2442
caroline@inudgeyou.com

Rie Pedersen

Accountant

+45 3133 2442
rie@inudgeyou.com

Mathilde Schilling

Behavioural Analyst

WhatsApp:+45 2674 2040
mathilde@inudgeyou.com

Erik Gahner Larsen

Research Advisor at iNudgeyou
Lecturer at University of Kent

erik@inudgeyou.com

 

Alexander Modin

Junior Behavioural Analyst

alexander@inudgeyou.com

Tak for din tilmeldging!

Brochure for kurset Nudge din Kommunikation

Tak for din interesse. Vi sender dig en mail med brochuren.

Brochure for kurset Nudging og det gode arbejdsmiljø

Tak for din interesse. Vi sender dig en mail med brochuren.

Brochure forMasterclass i Nudging

Tak for din interesse. Vi sender dig en mail med brochuren.

Shares
X