Kontakt os

3133 2442 | info@inudgeyou.com | HC Andersens Boulevard 39, 5. sal, 1553 København V 

Caroline Gundersen

Rie Pedersen

Erik Gahner Larsen

Associate Advisor | iNudgeyou
Head of Analytics | Earth Security Group

erik@inudgeyou.com

Jesper Elbæk Jensen

Adfærdsanalytiker 


jesper@inudgeyou.com

Clara Lethin Vedel

Kommunikationsmedarbejder
 

clara@inudgeyou.com

Cecilie Beg Katholm

Adfærdsanalytiker


cecilie@inudgeyou.com

Amalie-Maria Jacobsen

Adfærdsanalytiker


amalie@inudgeyou.com

Karoline Keller Rolsted 

Junioradfærdsanalytiker 


karoline@inudgeyou.com

Hjalte Prag 

Junioradfærdsanalytiker 


Hjalte@inudgeyou.com

Joseph Hansen

Studentermedhjælper

Brochure for kurset Nudge din Kommunikation

Tak for din interesse. Vi sender dig en mail med brochuren.

Brochure for kurset Nudging og det gode arbejdsmiljø

Tak for din interesse. Vi sender dig en mail med brochuren.

Brochure forMasterclass i Nudging

Ved download af kursusbrochuren giver du accept til, at vi må sende e-mailkommunikation til den angivne e-mailadresse. – Du kan til enhver tid afmelde igen.

Tak for din interesse. Vi sender dig en mail med brochuren.

X