Contact us

3133 2442 | info@inudgeyou.com | HC Andersens Boulevard 39, 5. floor, 1553 Copenhagen 

Pelle Guldborg Hansen

Chief Executive 

caroline@inudgeyou.com

Caroline Gundersen

Rie Pedersen

Accountant 


rie@inudgeyou.com

Erik Gahner Larsen

Associate Advisor | iNudgeyou
Head of Analytics | Earth Security Group

erik@inudgeyou.com

Jesper Elbæk Jensen

Behavioural Analyst 


jesper@inudgeyou.com

Clara Lethin Vedel

Behavioural Communication Researcher 

clara@inudgeyou.com

Cecilie Beg Katholm

Behavioural Analyst 


cecilie@inudgeyou.com

Amalie-Maria Jacobsen

Behavioural Analyst 


amalie@inudgeyou.com

Karoline Keller Rolsted 

Junior Behavioural Analyst 


Karoline@inudgeyou.com

Hjalte Prag 

Junior Behavioural Analyst 


Hjalte@inudgeyou.com

Joseph Hansen

Studentermedhjælper

Brochure for kurset Nudge din Kommunikation

Tak for din interesse. Vi sender dig en mail med brochuren.

Brochure for kurset Nudging og det gode arbejdsmiljø

Tak for din interesse. Vi sender dig en mail med brochuren.

Brochure forMasterclass i Nudging

Tak for din interesse. Vi sender dig en mail med brochuren.

X